Утеплення приватного будинку пінополістиролом

uteplennya-privatnogo-budinku-pinopolistirolom

Стрімке зростання тарифів на комунальні платежі поставив українців перед важким вибором: або жити в холоді, економлячи на енергоносіях, або розщедрюватися на утеплення житла. Особливо складно доводиться власникам приватних цегельних будинків, побудованих в радянський період, коли оплата тарифів була гранично доступна для будь-якого громадянина країни, і замислюватися про капітальний утепленні причин не було.

Сьогодні ситуація кардинально змінилася, і нормально обігріти навіть невелику квартиру, не кажучи вже про будинок, в холодний період року стало непосильною ношею для більшості населення України. Тому, утеплення приватного будинку, всіх зон можливого витоку тепла є єдино логічним і ефективним способом збереження тепла і економії коштів, що витрачаються на опалення.

Звичайно, утеплення — захід досить витратне, але, з огляду на вартість енергоносіїв, окупиться воно досить швидко. Крім усього, існують розумні способи економії, завдяки яким ціну на утеплення будинку можна значно знизити. Перш за все, це можна зробити за рахунок застосування такого недорогого матеріалу, як пінопласт.

Цей звичний і добре знайомий кожному матеріал володіє цілим набором унікальних технічних характеристик, поєднання яких робить його прекрасним утеплювачем, а спектр його застосування в цій області — максимально широким. Він відмінно підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього утеплення фасадів та інших зон можливих тепловтрат.

Пінопласт (пінополістирол) являє собою застиглу піну, отриману при вспіненні різних синтетичних матеріалів. Спеклися між собою високопористі гранули утримують велику кількість повітря або інертного газу. Завдяки цьому пінопласт гранично легкий і володіє відмінними звуко- і теплоізоляційними властивостями.

Ще одним дуже важливим для властивістю пінополістиролу є його стійкість до перепадів температур в широкому діапазоні (від -40 до +40 градусів Цельсія). Він довговічний. При строгому дотриманні технології монтажних робіт за твердженням виробника утеплювач з пінопласту без проблем прослужить не один десяток років.

При утепленні будинку пінопластом його власникам не доведеться переживати з приводу появи цвілі і грибка, так вони не можуть жити на поверхні цього матеріалу. Нарешті, пінопласт дуже зручний в роботі, легко ріжеться і монтується. Завдяки гранично малій вазі він не створює додаткового навантаження на фундамент і конструкції будинку.

Звичайно, є у цього матеріалу, як і будь-якого іншого, і свої недоліки. Найбільш істотними з них можна назвати малу стійкість до механічних навантажень і високу пожежонебезпечність. Однак якщо роботи з утеплення довірені професіоналам, то ці «мінуси» будуть зведені до мінімуму, і довгий перелік «плюсів» перекроїть їх з лишком!

Комментарии запрещены.